Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram së fundmi, pasi ka ndarë disa imazhe ku shfaqet jashtëzakonisht atraktive.

Bukuroshja është fotografuar në rreze të diellit, duke vënë në pah stilin e saj unik dhe figurën impresionante.

Oriola ka zgjedhur të vishej me një komplet të përbërë nga xhinse të ngushta që përqafonin linjat e saj, të kombinuara me një bluzë të shkurtër gjithashtu nga material xhinsi.

Kjo veshje e thjeshtë dhe në të njëjtën kohë elegante, ka theksuar siluetën e saj dhe ka zbuluar barkun dhe gjoksin, duke shtuar një prekje provokuese në pamjen e saj.

Floku i lëshuar drejt i shton Oriolës një hijeshi natyrale dhe pa kohë, ndërsa grim i mahnihtës që ajo ka zgjedhur për këtë rast, pohon më tej finesën dhe shkëlqimin e saj.

Imazhet e mrekullueshme të realizuara jashtë kanë marrë shumë vlerësime dhe komente pozitive nga ndjekësit, të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin adhurimin për bukurinë dhe stilin e modelit.