Modelja e njohur, Oriola Marashi, është mjaft e komentuar në faqet rozë.

Bukuroshja brune është tejet aktive në rrjete sociale, ku shpesh mahnit me fotosesione në vende të ndryshme të botës.

Në një paraqitje të fundit, Oriola ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra ndjekësit e saj me pozat që ka marrë para kamerës.

Me një palë bikini të dizajnuara në mënyrë unike, ajo në rend të parë ka vënë linjat e bujshme trupore.

Në përgjithësi, modelja pëlqehet në masë të madhe për bukurinë dhe tiparet trupore, për të cilat kujdeset në masë të madhe.