Fitore jashtë për Brentford, i cili në javën e pestë të Premier League fitoi 0-2Wolverhampton.

Golat nga Toney me një penallti në minutën e 28 -të dhe nga Mbeumo në minutën e 34 -të, përsëri në asistimin e Toney -t, i dhanë suksesin të promovuarve rishtas.

Brentford tashmë është i 9-ti në renditje me 8 pikë, Wolves i 16-ti me 3 pikë.