Në dy ndeshjet e sotme në Premier League, fitojnë jashtë fushe West Ham dhe Leeds.

Ja rezultatet e plota:

Aston Villa – West Ham 1-4:
(7′ Johnson, 34′ Watkins, 38′ Rice, 80′ Fornals, 83′ Bowen)

Norwich – Leeds 1-2:
(56′ Raphinha, 58′ Omobamidele, 60′ Machado)