PSG prezantoi një ofertë zyrtare për qendërmbojtësin sllovak Milan Skriniar (1995) tek Interi dhe ishte me vlerë 50 milionë euro.

Kjo ofertë u refuzua menjëhere nga drejtuesit zikaltër.

Sipas mediave italiane, Interi kërkon të paktën 80 milionë euro që të lejojë të largohet një nga titullarët dhe futbollistët kryesore të viteve të fundit.