Këngëtarja shqiptare e cila ishte edhe banore e shtëpisë më të famshme “Big Brother Vip”, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Përveç romancës me Donaldin, Beatrix është komentuar shumë edhe për paraqitjen e saj dhe ndryshimin që ka bërë ndër vite.

Së fundmi, portale të ndryshme kanë publikuar fotografi ku vërehet dukshëm ndryshimi i saj në pamje.

Ndryshe, Beatrix Ramosaj është emri më i përfolur në “Big Brother Vip” shkak kjo, romanca me ish- të dashurin e Bora Zemanit, Donaldin.

Ja disa foto të Beatrix Ramosaj: