Tayna po shijon disa ditë relaksi në Miami Beach në Florida.

Këngëtarja nuk i ka kursyer pozat për ndjekësit në rrjetet sociale.

Artistja ka treguar dhe momentin e bukur kur në një mur të madh u pikturua emri i saj.

25-vjeçarja u shfaq në një palë rroba banje të markës ‘Fendi’ e po ashtu edhe me një palë syze të zeza.

“Afërdita përsëri në Venus”, shkruan ajo poshtë fotos.