Vajza e ringut Apollonia Llewellyn tregon krahun e madh me të brendshme të prera duke i zhytur fansat në shkrirje

Ajo mahniti fansat teksa kënaqej me një ditë në spa.

23-vjeçarja krenohet me mbi 552,000 ndjekës në Instagram dhe pesë milionë fansa në Facebook.