Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, Arian Çani ka prezantuar Sofinë e re, që prej javësh ishte në kërkim. Çani tregoi se Sofia e re është balerinë dhe studion për mjekësi në Milano. Mbrëmjen e djeshme ajo u shfaq brune, por shumë shpejt do bëhet bjonde.

Sofia emrin e vërtetë e ka Melisa dhe është edhe balerinë në “Klanifornia”. Siç është e shihni ajo është shumë bukuroshe dhe tërheq shumë vëmendjen me pozat në rrjete sociale.

Nëse jeni kuriozë ja si do duket Sofia e re me flokët bjonde.