Olympiacos njofton blerjen e francezit Yann M’Vila (1990). Mesfushori u transferua me parametër zero nga nga Saint-Etienne dhe nënshkroi një kontratë me klubin grek deri në vitin 2023.

Në karrierën e tij ai ka gjithashtu 8 paraqitje për Interin në vitin 2014.