Blerje e re dhe e talentuar për Real Sociedad, të cilët kanë marrë një nga sulmuesit më premtues në futbollin francez.

Ai është Mohamed Ali-Cho, i lindur në vitin 2004 i cili në Ligue 1 të fundit shënoi 4 gola me fanellën e Angers.

Me klubin bask, i cili shpenzoi rreth 12 milionë euro për ta larguar nga kampionati transalpin, ai nënshkroi një kontratë deri në 30 qershor 2027.